LED-väriä vaihtava korkeapaineinen suihkupää, jossa vedensäästö ja suodatus
21,00 €
21,00 €
Ti, 18 maalis - ma, 24 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
- Akkua ei tarvita: LED-valot toimivat juoksevalla vedellä, akkua tai power ei tarvita. Avaa vain suihkupää ja LED-vedenpaine aktivoituu tarjoten 7 väriä upeaan kylpykokemukseen.
- Helppo asennus: Asennus ilman työkaluja, koska suihkukahva liitetään suoraan suihkuletkuun, sopii kaikentyyppisille liittimille.
- Erinomainen vedenpaine: Pienet tiheät reiät varmistavat kiinteän, lempeän ja jatkuvan veden virtauksen, parantaen painetta ja säästäen 30 % vettä.
- Ympäristöystävälliset materiaalit: Valmistettu ABS-materiaalista, jossa on läpinäkyvä muotoilu ja korkeatiheyksinen irrotettava suodatin helppoon puhdistamiseen.
- Voimakas suodatus: negatiivinen ionisuodatin puhdistaa vettä poistaen raskasmetallit, kloorin, bakteerit, fluorin ja epäpuhtaudet veden laadun parantamiseksi.
- Mitat: Suihkupään vakiokoko.
- Toimitus: 1 LED-suihkupää.
100 % tyytyväisyys: Asiakkaamme ovat meille etusijalla. Mikäli havaitset tuotteen vastaanottamisen jälkeen tuotteessa ongelmia, kuten vaurioita ja virheellisiä tavaramääriä, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Yritämme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävää huoltopalvelua.
Artikkelin numero
f07fbb6a-6f45-4097-a0df-a69d0cc2d20c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
LED-väriä vaihtava korkeapaineinen suihkupää, jossa vedensäästö ja suodatus
21,00 €
21,00 €
Ti, 18 maalis - ma, 24 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
11,49 €
3 kpl 40 cm pitkää kettuhännän solkea, pehmeä ja pörröinen kettuhännän avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun, reppuun, keinotekoinen häntä
33,83 €
3 kpl 40 cm pitkää therian ketunhäntää lukolla, pehmeä pörröinen ketunhäntä avaimenperä, roikkuva ketunhäntä käsilaukkuun reppuun
29,55 €
Laukkuhihna Longchamp-laukun muuntamistarvikkeisiin Ilmainen lävistys minilaukun olkahihnalle Minilaukku Brown-gold
17,00 €
Lentopallo V200w Peli, Ammattimainen Lentopallo 5
29,90 €
Kausi 1213 Brasilia Santos Jersey Santos Juhlavuoden Painos Nro 11 Neymar Jalkapallopaita Valkoinen 11 White 11 S
26,50 €
iPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Keltainen Yellow
16,99 €
Fortnite Skin - PlayStation 4 / PS4 Ohjaus Tarra - Eri kuvat MultiColor 6
5,99 €
INF Suodatin kuivausrummulle 4 kpl Whirlpool 481010716911 Musta
12,55 €
Aikaisempi alin hinta:
15,89 €