Latauskaapeli Micro USB V8|3M| Samsung/HTC/Nexus/Nokia | V8 - MUSTA musta
5,0
(1)
5,0
(1)
9,00 €
9,00 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Lataa ja synkronoi laitteesi nopeasti ja vaivattomasti Micro USB -kaapelillamme, joka on 3 metriä pitkä – täydellinen latauskaapeli sinulle, joka haluat lisää ulottuvuutta ja luotettavaa suorituskykyä.
Tämä micro usb -latauskaapeli sopii useimpiin Samsung-, HTC-, Sony-, LG-, Nokia- ja PlayStation-ohjaimiin, ja se toimii sekä pikalataukseen että tiedonsynkronointiin tietokoneen tai seinäadapterin kautta.
Pitkä – 3 metriä antaa sinulle vapauden käyttää matkapuhelinta latauksen aikana
Pikalataus ja nopea tiedonsiirto
Yleiskäyttöinen – toimii kaikkien Micro USB -portilla varustettujen laitteiden kanssa
Kestävä ja joustava muotoilu
Sopii täydellisesti latauskaapeliksi Samsungille, HTC:lle, Sony Xperialle, LG:lle, Nokialle ja muille
- Yhteensopiva muun muassa:
Samsung Galaxy S7, S6, S5, S4, S3, Note 1–4
HTC Desire, One, Sensation, Wildfire
Google Nexus 1/4/7
Sony Xperia (kaikki mallit)
LG Optimus (kaikki mallit)
Nokia Lumia 520–1020
PS3- ja PS4-ohjaimet, Xbox 360
- Tekniset tiedot:
Liitäntä: USB-A - Micro USB
Pituus: 3 metriä
Väri: Musta
Ominaisuudet: Lataus ja synkronointi
Väri
Musta
Tuotenro
c36184e6-e130-48e2-bb7f-f518713c570e
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Lena
neljä vuotta sitten
Bra sladd till bra pris
Latauskaapeli Micro USB V8|3M| Samsung/HTC/Nexus/Nokia | V8 - MUSTA musta
5,0
(1)
5,0
(1)
9,00 €
9,00 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,10 €
NeeDoh Dr Pepper Nice Cube Stupid Squish stressinlievityslelu, pehmeä puristeltava Fidget-lelu lapsille ja aikuisille
14,50 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
Medicube PDRN Pink Collagen Set: 60 kofeiinisilmänaamiota & 10g Volume Multi Balm -kosteusvoide
32,68 €
Schylling NeeDoh Nice Cube - Sensorinen puristuslelu superkiinteällä puristuksella blue
14,79 €
3 kpl persimonisaippuaa, deodoranttikäsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
23,25 €
Jalkapallon MM-kisat 2026 Portugali Vieraspelipaidat Jalkapallovaatteet Nro 7 Ronaldo 24
27,00 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €