Lasten otsalamppu, kissan muotoinen, 2 valaistustilaa, kevyt, kannettava, paristokäyttöinen, muovinen otsavalaisin retkeilyyn
16,00 €
16,00 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. 2 valaistustilaa: Lasten otsalampussa on jatkuva valo ja vilkkutila. Kun lapsi urheilee ulkona, vilkkutila voi toimia hyvänä varoituksena.
2. Kevyt ja kannettava: Lasten otsalamppu on kevyt, helppo kuljettaa ja säilyttää, eikä se tunnu painavalta käytettäessä.
3. Muovimateriaali: Lasten otsalamppu on valmistettu ympäristöystävällisestä muovimateriaalista, joka on myrkytön ja vaaraton, ja sitä voidaan käyttää luottavaisin mielin.
4. Kissan muoto: LED-otsalampussa on söpö kissan muotoilu, joka tarjoaa valaistuksen lapsellesi leikkiä ulkona tai kotona yöllä.
5. Paristokäyttöinen: LED-otsalampun koko on 8 cm leveä, 6,5 cm korkea, toimii 2 AAA-paristolla (eivät sisälly), käyttöikä 10000 tuntia, valkoinen valonlähde.
Erittely
Tuotetyyppi: Lasten otsalamppu
Materiaali: Muovi
Otsavalaisimen osan leveys: n. 8 cm / 3,1 tuumaa
Otsavalaisimen osan korkeus: n. 6,5 cm / 2,6 tuumaa
Virtalähde: 2 x AAA-paristot (paristot eivät sisälly)
Valonlähde: Valkoinen valo
Tila: Jatkuva päällä, Vilkkuva
Kytkin: Painike
Käyttöikä: 10000H
Paino: n. 57 g / 2,0 unssia
Pakkausluettelo
1 x Lasten otsalamppu (paristot eivät sisälly)
Artikkelin numero
2eeaaa86-97f8-4236-837b-e40da1d81b06
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lasten otsalamppu, kissan muotoinen, 2 valaistustilaa, kevyt, kannettava, paristokäyttöinen, muovinen otsavalaisin retkeilyyn
16,00 €
16,00 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €