Kaukosäätimen avaimen kuori suojakotelo Porsche Cayenne/Panamera/CaymanYellow
23,00 €
23,00 €
Ma, 5 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1. Tämä kaukosäätimen avaimen kotelo tarjoaa täyden suojan estääksesi auton avaimesi kulumisen ja repeämisen. 2. Tyylikäs muotoilu ja hieno viimeistely, pehmeä ja kiiltävä kiilto, voi antaa avaimellesi tyylikkään ulkonäön. 3. Personoi auton avaimet helposti tunnistettavalla ulkonäöllä, sopii tiukasti avaimesi jokaiseen kaareen. 4. Sopii erityisesti Porsche Cayenne 92A/Panamera 970/Boxster 981/Cayman 981/Carrera 911 991 jne. 5. Valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, kestävä ja kestävä, kevyt, helppo asentaa.Tuotetyyppi: Kaukosäätimen avaimen kotelo
Materiaali: ABS
Sopivuus:
Sopii Porsche Cayenne 92A:lle (mallit 2011 ja uudemmat)
Sopii Porsche Panamera 970:lle (mallit 2011 ja uudemmat)
Sopii Porsche Boxster 981:lle (mallit 2013 ja uudemmat)
Sopii Porsche Cayman 981:lle (mallit 2013 ja uudemmat)
Sopii Porsche Carrera 911 991:lle (mallit 2012 ja uudemmat)
Sopii Porsche 918 Spyderille (mallit 2014 ja uudemmat)
Sopii Porsche Macanille (mallit 2014 ja uudemmat)
2 x Kaukosäätimen avaimen kotelon lisävaruste
Asiakkaat ovat etusijalla. Jos löydät tuotteestasi ongelmia sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai väärää määrää, ota meihin yhteyttä välittömästi. Pyrimme tarjoamaan sinulle parasta mahdollista asiakaspalvelua.
Paino, kilo
0.1
Artikkelin numero
11c6b159-7c9b-4480-a972-7a1c17cfcd16
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kaukosäätimen avaimen kuori suojakotelo Porsche Cayenne/Panamera/CaymanYellow
23,00 €
23,00 €
Ma, 5 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä - Jännittävä Monster Macarons Vinyl Kasvoinen Pehmo Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sesame bean
14,10 €
Delphi Software Ds150e Auton Diagnostiikkatyökalu 2017 R3 2020 Uusin
48,11 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Blå
11,99 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €