Kameran pohjakotelo Sony ZV-E10 -kameralle, PU-nahkainen suojaava puolikas kotelo akkuaukolla Coffee
42,08 €
42,08 €
Ke, 4 marras - ma, 9 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Laadukas flanelli sisäpuolella suojaa kameraa naarmuuntumiselta tai tahriintumiselta
Humanisoitu pohja-aukon muotoilu, kätevä vaihtaa kameran akku/muistikortti ilman kotelon irrottamista
Suojaa kameraasi naarmuilta, pölyltä ja vahingossa tapahtuvilta iskuilta
Pohjassa on jalustan ruuvinreikä, joten voit kiinnittää kamerasi jalustaan
Suunniteltu Sony ZV-E10 -kameroille
Pakkaus sisältää:
1 x Kameran suojakotelo
Vain lisävarusteet, laite ei sisälly toimitukseen
Väri
Coffee
Tuotenro
7a6f5521-80ac-4c20-a5b2-05c7a75579ee
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kameran pohjakotelo Sony ZV-E10 -kameralle, PU-nahkainen suojaava puolikas kotelo akkuaukolla Coffee
42,08 €
42,08 €
Ke, 4 marras - ma, 9 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa