Kaksinkertainen suurikapasiteettinen veneen muotoinen kynäpussi, violetti KLB
22,00 €
22,00 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Suuri kapasiteetti Päälokeroon mahtuu 80 kynää ja lyijykynää, ja sivulle voi säilyttää pieniä paperitavaroita, kuten muistiinpanoja, pyyhekumija, tarroja jne.
Etupaneelin lokeroon voi säilyttää joitain yleisesti käytettyjä lyhyempiä kynät.
2.
Monitoiminen Uusi monitoiminen kynäkosmetiikkalaukku on kannettava ja käytännöllinen, ja sen pieni koko sopii useimpiin laukkuihin.
Sitä ei käytetä vain kynälaatikoihin, vaan myös taide-, käsityölaukkuihin, matkoille tai kosmetiikkalaukkuihin.
Se sopii erittäin hyvin työkaluihin ja matkapuhelinlaukkuihin, jotta se täyttää kaikki perheiden, toimistojen ja matkustamisen päivittäiset tarpeet.
3.
Korkea laatu Materiaali Upouusi nailonkangas, pölytiivis, helppo puhdistaa.
Ainutlaatuinen muotoilu, suuri aukko, vahva vetoketju, helppo käyttää ja hallita, erittäin järjestetty.
4.
Ainutlaatuinen muotoilu Sivulta (yksinkertainen näkyvä ja saavutettavissa) tai voidaan avata ylhäältä.
Helppo kuljettaa, kannettava nauha.
Suureen sisätaskuun voidaan jakaa laskimet, ja molemmilla puolilla olevat pienet taskut sopivat pienille paperiliuskoille ja teipin kumeille; Takana oleva vetoketjutasku tarjoaa tilaa teräville esineille.
KLB Store
Artikkelin numero
6fa5a5cb-d7c1-4252-841d-d79db8e0dd42
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kaksinkertainen suurikapasiteettinen veneen muotoinen kynäpussi, violetti KLB
22,00 €
22,00 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
25,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Toppik Medium - 27,5g - Tummanruskea
12,95 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €