Joulusukka joulukoriste sisäkäyttöön, 3 kpl, Joulupukin saappaat joulusukkien täyttämiseen takan koristeena, Joulupukin sukka joulukoriste
40,49 €
40,49 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Näissä Joulupukin sukissa on taiteellisia kuvioita jouluaiheista, ja ne sopivat siksi erinomaisesti joulukoristeiksi.
Se tuntuu pehmeältä ja mukavalta ja muodostaa kontrastin paljetin reunuksen kanssa lisäten lämpimän ja ylellisen tunnelman juhlavaan sisustukseesi.
http://img.topbst.com/eccang/10737/images/center/20220929/f8Q5S4J1i459f0t2s4E4.jpg
http://img.topbst.com/eccang/10737/images/center/20220929/t130i0W554h9b082n4X4.jpg
Tuotenro
bba73a00-1802-4490-94e3-805ff6b7c02f
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Joulusukka joulukoriste sisäkäyttöön, 3 kpl, Joulupukin saappaat joulusukkien täyttämiseen takan koristeena, Joulupukin sukka joulukoriste
40,49 €
40,49 €
Ke, 7 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa