Jokikivet/kiviaines - koristekivet - kiillotetut - 20-40 mm - 5
27,00 €
27,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kauniita, luonnonmukaisina jokikivienä - soveltuvat sisä- ja ulkokäyttöön
Kivet ovat eri värisiä, muotoisia ja kokoisia - 25 - 40 mm
Toteuta omat sisustusideasi tällä suurella kivimallistolla - ihanteellinen pöytä- tai maljakkokoristeluun
Kivien sileän pinnan ansiosta lika ei juurikaan tartu pintaan tai se voidaan helposti huuhdella pois< /p>
500 g puhdistettuja jokikiviä
Huomautus: Kaikki tiedot on mitattu manuaalisesti. Salli 1-3 cm:n virhe. Valon ja näytön välisen eron vuoksi on olemassa tietty väriero, joka riippuu saadusta todellisesta objektistaTuotenro
83013e79-6187-483f-857c-f011c6cd60bf
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Jokikivet/kiviaines - koristekivet - kiillotetut - 20-40 mm - 5
27,00 €
27,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa