REMAKE
INF Digitaalinen LED-herätyskello langattomalla laturilla/lämpömittarilla Hopea
21,91 €
21,91 €
Ke, 30 huhti - ke, 7 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
3-in-1 LED-kello: Herätyskellon LED-näyttö näyttää ajan lisäksi myös lämpötilan, ja sitä voidaan käyttää myös langattomana laturina matkapuhelimellesi ja muille laitteille. Tyylikäs muotoilu: Mattahopeanvärinen kello peilipinnalla, joka erottuu puhtailla linjoillaan ja modernilla muotoilullaan. Herätyskello on sekä monitoiminen että kaunis sisustuselementti. Säädettävä kirkkaus: Voit valita kolmesta eri kirkkaustasosta numeroille parhaan näkyvyyden saavuttamiseksi erilaisissa valaistusolosuhteissa ja jotta valo ei häiritse sinua yöllä. Tekniset tiedot: Väri: Hopea Koko: 16×7,5×4 cm Materiaali: ABS Lähtö: 5 V/1 A Tulo: 5 V/1,5 A Nimellisteho langaton lataus: 5 W Latausvirta: 2100 mA Akku: CR2032-nappiparisto Sirus: TW6096 Herätyskello: 3 herätyssarjaa Langaton Qi-lataus: Kyllä Lämpömittari: Celsius ja Fahrenheit Huom. Akun tehtävänä on vain pitää kello käynnissä odottamattoman sähkökatkon sattuessa. Akun käyttöä ei suositella pitkiä aikoja.
Pakkaus sisältää: 1 × herätyskello 1 × kaapeli
- 3-in-1 LED-kello
- Tyylikäs muotoilu
- Säädettävä kirkkaus
Artikkelin numero
a8801d49-1d95-468c-9feb-49328c5ce274
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
REMAKE
INF Digitaalinen LED-herätyskello langattomalla laturilla/lämpömittarilla Hopea
21,91 €
21,91 €
Ke, 30 huhti - ke, 7 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
Philips Original Teräksinen Vaihtoterä Yhteensopiva Sähköpartaveitsien kanssa (Malli QP250/50)+ 6 pice
34,00 €
Dvb T2 Hevc 265 Digitaalinen TV-viritin Dvb-t2 265 1080p Hd Dekooderi Usb Maanpäällinen TV-vastaanotin Epg Set To
29,59 €
1TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen kiintolevy, yhteensopiva PC:n tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
35,31 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
14,44 €