HID xenon -polttimosarja H7 6000K universaali vaihto ajovalo ajovalaisin lamppu
21,00 €
21,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Toimitus:
2x xenon -polttimo H7-kannalla 6000K-versio
Tekniset tiedot:
Jännite: 12V
Elinikä: 3000 tuntia
Tehonkulutus: 55 wattia
Erittäin korkea valontuotto
Korkea laatu
Helppo asennus Plug & Play -liitinjärjestelmällä
Testimerkillä / -sinetöinnillä, E-merkillä, CE
Jopa 30 % energiansäästöä halogeenivaloihin verrattuna
Parempi tien valaistus
Leveämpi säde ja suurempi kantama
5 kertaa pidempi kuin halogeenilamppu
Kuvaus:
Tuotteemme valmistetaan korkealla teknisellä tasolla. Tämä tarkoittaa sinulle täydellisiä tuotteita vertaansa vailla olevaan hintaan. Tuotantoprosesseissa käytetään korkealaatuisia materiaaleja ja moderneja teknologioita. Näin saavutamme pitkän käyttöiän ja korkean laatustandardin.
Universaalit XENON HID H7 -vaihtolamput / -polttimot, joiden valon väri on 6000K (valkoinen)
Käytettävissä vain päivityssarjan kanssa!
Sopii useisiin ajoneuvoihin, joissa on tavanomaiset kiinnikkeet polttimon kannassa (ei ajoneuvoihin, joissa on kierre polttimon kannassa, tarkista ensin)
Tuotenro
85cfc1e8-e7e0-4f2e-bee1-f2181fa615b7
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
HID xenon -polttimosarja H7 6000K universaali vaihto ajovalo ajovalaisin lamppu
21,00 €
21,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €