BLE
Helmillä koristeltu värikäs kukka-avaimenperä akryyli kukkalehtipussiriipus C
11,65 €
11,65 €
Pe, 16 touko - ke, 21 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Pakkauksen määrä: Saat 1 kpl värikkäitä helmillä koristellut ranneke avaimenperät eri väreihin.
2. Premium-materiaali: Nämä auton avainrenkaat on valmistettu käsin värikkäistä sydänhelmistä, nauhasta ja vahvasta köydestä, joita ei ole helppo katkaista.
3. Tyylikäs ja toimiva: Ei tarvitse valita käytännöllisyyden ja esteettisyyden välillä. Mukana on useita kauniita helmiä ja käytännöllinen metallinen kultasolki, joten tavaraa on helppo kiinnittää, uusimmat muotimallit otetaan käyttöön avaimenperän rannekoruissamme.
4. Ihanteellinen lahja: Tämä avaimenperärannekoru on loistava lahja tyttöystävälle, vaimolle, siskolle, tyttärelle, äidille, morsiusneitolle ja ystäville valmistumisen, syntymäpäivän, äitienpäivän, joulun, ystävänpäivän, hääpäivän jne. kunniaksi.
5.Katoamisen esto: Tämä luova ranneke avaimenperä CAN kiinnittää helposti ja ranneke CAN ripustaa ranteeseen estääksesi avaimen tai puhelimen putoamisen tai katoamisen.
Erittely:
100% upouusi laatu.
Tuotteen nimi: Akryylivärinen helmillä koristeltu avaimenperä
Materiaali: Akryyli
Väri: Kuten kuvasta näkyy
Koko: Kuten kuvasta näkyy (1 tuuma = 2,54 cm)
Pakkaus sisältää:
1 kpl akryylivärinen helmillä koristeltu avaimenperä.
Huomautus:
1. Erilaisista näyttö- ja valotehosteista johtuen tuotteen todellinen väri saattaa olla hieman erilainen kuin kuvissa näkyvä väri.
2. Anteeksi 1 cm/0,39"-3 cm/1,18" mittauspoikkeama manuaalisesta mittauksesta.
Koko
C
Artikkelin numero
56467dc4-9db0-44d3-8f8b-62061fb78b26
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
BLE
Helmillä koristeltu värikäs kukka-avaimenperä akryyli kukkalehtipussiriipus C
11,65 €
11,65 €
Pe, 16 touko - ke, 21 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
22,00 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €
Nahkainen ranneke Huawei Watch GT5:lle - 18MM Musta + Kulta
13,49 €
Suunnittele omat iPhone 11 Läpinäkyvä kuori
12,99 €