ET-65B Korvaava Canon ET-74B Objektiivin vastavalosuoja Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM ja Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM -objektiiveille
28,31 €
28,31 €
Ma, 6 heinä - pe, 10 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Ominaisuudet]
Häikäisemätön mattapinta estää heijastuksia
Voidaan asentaa käänteisesti tilaa säästävää säilytystä varten
Vastavalosuoja ei aiheuta vinjetointia, kun se on kiinnitetty
ET-65B -vastavalosuoja korvaa Canon ET-74B -vastavalosuojan
[tuotetiedot]
tuotteen nimi: vastavalosuoja
väri: musta
Materiaali: abs
koko: 70-300mm
Pakkausluettelo (saat ostettuasi yhden tuotteen):
vastavalosuoja*1
Ole hyvä ja ymmärrä:
1. Pitkän toimitusajan vuoksi tuote voi vaurioitua kuljetuksen aikana. Jos tuote on vaurioitunut, jätä meille viesti virallisen verkkosivuston kautta välittömästi ennen kommenttien lähettämistä, niin ratkaisen ongelman puolestasi.
2. Manuaalisesta mittauksesta johtuen koossa voi olla 1-3 cm:n virhe.
3. Värit voivat vaihdella näytöstä toiseen.
Tuotenro
5e2a8828-4cdd-4a56-bf22-9c95da2469a2
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
ET-65B Korvaava Canon ET-74B Objektiivin vastavalosuoja Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM ja Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM -objektiiveille
28,31 €
28,31 €
Ma, 6 heinä - pe, 10 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,20 €
Kolminkertainen olkapäähieroja - Shiatsu-lämmitetty tyyny, 3 säädettävää tasoa, olkapää-/niska-/jalkakivun lievitys, kompressio ja tärinä
30,68 €
MM 2026 Argentiinan maajoukkueen kotiottelupaita lapsille ja aikuisille, nro 10 Messi 26
32,80 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
3D White -hampaidenvalkaisuliuskat Professional Effects - Valkaisee hampaita, White Luxe 10 paria
23,20 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
28,48 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €
Uusi tyyli Ford Badge soikea sininen/kromi 145x 60mm etu-/takamerkki Focu-FA2-
19,03 €