Espresso-sekoitin, 8 Espresso-sekoitinta, Espresso-tarvikkeet
19,00 €
19,00 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Hieno neularakenne] Siinä on hieno 8-neulainen rakenne, joka voi paremmin hajottaa jauheen tasaisesti, hallita paremmin kahvijauheen hiukkaskokoa ja tehdä kahvista tuoksuvamman ja hienomman.
[Luonnollinen ]. Se on valmistettu puusta, mikä tuo sinulle luonnollisen visuaalisen vaikutelman ja luonnollisen ja lämpimän , jonka avulla voit nauttia luonnollisesta lämmöstä kahvia maistellessasi.
[Helppo puhdistaa] Älä huoli jauheen tarttumisesta neuloihin ja pöydän likaamisesta. Pyyhi neula yksinkertaisesti kostealla paperilla tai liinalla. Koska se on valmistettu luonnonpuusta, puulastuja jää. On suositeltavaa huuhdella vedellä ja kuivata ennen ensimmäistä käyttökertaa.
[Laaja sovellus] Käytä tätä kahvikoneen lisävarustetta , länsimaista ravintolaa, hotellia, kahvilaa, toimistoa ja muita tilaisuuksia, se on loistava kahvitarvike monenlaisiin kahvikoneisiin, käytä näitä kahvityökaluja yhdessä lahjana Täydellinen ystäville, perheelle tai läheisille nauttimaan puhtaammasta kahvista. Paranna hyvinvointiasi näillä espresso-käsin
Väri: Kuten kuvassa
Materiaali: massiivipuu + ruostumaton teräs
Paketin sisältö:
1 x Kahvijauheen levitin
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta. Mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
f9291def-f94e-4a55-9721-1426e4dc434c
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Espresso-sekoitin, 8 Espresso-sekoitinta, Espresso-tarvikkeet
19,00 €
19,00 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €