Digitaalinen koodilukko, sinkkiseoksesta valmistettu yhdistelmälukko kosketusnäytöllä
25,00 €
25,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Laadukkaat materiaalit: Tämä on näppäimistölukko ilman avainta kotitalouskaappeihin. Tämä yhdistelmälukko on valmistettu korkealaatuisesta sinkkiseoksesta, mikä takaa sen olevan vankka, tarkka, turvallinen ja kestävä pitkäaikaiseen käyttöön.
Helppo asennus: Yhdistelmälukko on erittäin helppo asentaa, ruuveja ei tarvita, se sopii 0,5 mm paksuiselle vaatekaapille ja asennusreiän tulee olla 22 mm.
Näppäimistön avaimeton lukko on 1234. Voit myös määrittää 1–15 numeron yhdistelmän. Voit määrittää salasanan tarpeidesi mukaan.
Kosketusnäppäimistö: Tässä tuotteessa on kosketusherkkä salasananäppäimistö, joka on herkkä kosketukselle ja nopea reagoimaan. Se ei vaadi avainta, eikä kaappia voida avata ilman avainta. Se on erittäin käytännöllinen ihmisille, jotka usein unohtavat avaimensa, ja yhdistelmälukko ratkaisee tämän ongelman.
Käyttöalue: Kaapin lukko on helppo asentaa ja käyttää, ja sillä on korkea turvallisuus, sopii työkalulaatikoihin, kaappeihin, laatikoihin, postilaatikoihin, koulurekistereihin tai mihin tahansa paikkaan, jossa avaimet eivät ole sopivia. (Tämä tuote ei sisällä paristoja)
Artikkelin numero
dcc75785-71d0-4225-933b-78df5050d4c9
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Digitaalinen koodilukko, sinkkiseoksesta valmistettu yhdistelmälukko kosketusnäytöllä
25,00 €
25,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €