Digitaalinen ajastin 3-in-1 kello/herätyskello-toiminnolla, magneettinen keittiöajastin, lähtölaskenta-sekuntikello (tumman sininen)
19,73 €
19,73 €
Ma, 12 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Sekuntikello ja lähtölaskenta: Digitaalinen ajastin, jossa on 2 ryhmää, jotka laskevat ylös- tai alaspäin, pidempi aika-alue jopa 99 tuntia 59 minuuttia 59 sekuntia. Sisältää automaattisen muistin, oletusajastinasetus on viimeinen, kun pysäytät ja käynnistät sekuntikellon uudelleen, se jatkuu pysäytysajasta.
Tärinä/äänimerkki: Voit tuntea tärinän, kun se on taskussasi, etkä häiritse muita julkisilla paikoilla. Torkkutoiminnon avulla saat tarpeeksi unta myöhästymättä. Virransäästö, voit sammuttaa näytön yöllä ja kytkeä sen takaisin päälle, jos painat mitä tahansa näppäintä.
Suuri näyttö ja kova ääni: Suuri LCD-näyttö 2,4 tuumaa, selkeä ja intuitiivinen käyttöliittymä, kohtalainen äänenvoimakkuus kuuluva, mutta ei aiheuta ärsyttävää melua muille. Helppo lukea ja käyttää, sopii myös teini-ikäisille.
Useita sijoitusvaihtoehtoja: Sisäänvedettävän ja vahvan magneettisen jalustan ja ripustuskoukun ansiosta kelloherätyskelloajastin voidaan sijoittaa eri paikkoihin, kuten jääkaappiin, uuniin, pöydälle, liitutaululle tai seinäkoukkuihin. Pieni koko on myös kätevä laittaa laukkuun tai taskuun minne tahansa menetkin.
Artikkelin numero
5748ebb6-129b-40d9-99b2-e363d6bdd6af
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Digitaalinen ajastin 3-in-1 kello/herätyskello-toiminnolla, magneettinen keittiöajastin, lähtölaskenta-sekuntikello (tumman sininen)
19,73 €
19,73 €
Ma, 12 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Ulkoinen kiintolevy 2TB kannettava veden- ja iskunkestävä (Musta)
20,24 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
Latauskaapeli Nintendo DSi / DSi XL / 3DS
3,96 €