Avaimenperäkotelo, yhteensopiva CE0523 taittuvien avainten kanssa Peugeot 207 307 308 407 408 3008 5008 Citroen C2 C3 C4 C5 C6 C8 (2 nappia, CE0523...
10,88 €
10,88 €
Aikaisempi alin hinta:
11,88 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Vaihe 1: Tarkista nykyisen kotelosi mallinumero terän alta (CE0536 tai CE0523)
Vaihe 2: Valitse itsellesi sopiva malli. TIESITKÖ? HU83- tai VA2-terän mallilla (urilla tai ilman) ei ole merkitystä, jos aiot korvata sen omallasi.
Vaihe 3: Tilaa itsellesi sopiva malli, ja kun saat sen, se on helppoa! Tarvitset tapin tai vasaran ja naulan. Seuraa kokoamisvideotamme vaihtaaksesi vanhan kotelosi uuteen, ja olet valmis!
Täydellinen tuote rikkoutuneen/kuluneen kotelon tai vaurioituneiden painikkeiden korvaamiseen.
Elektroninen piiri ja akku eivät sisälly toimitukseen (ne voidaan kierrättää vanhasta kotelostasi)
Myyjä: myymälä
Jälkimyyntitiimimme koostuu kokeneesta, ammattitaitoisesta ja vastuullisesta henkilöstöstä. He tekevät parhaansa ratkaistakseen ongelmasi ja antaakseen sinun tuntea vilpittömyytemme ja huolenpitomme. Tuotteidemme ostaminen tarkoittaa mielenrauhaa ja turvallisuutta.
Artikkelin numero
16d697ee-19eb-4970-ae0b-e9bc7bff25b1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Avaimenperäkotelo, yhteensopiva CE0523 taittuvien avainten kanssa Peugeot 207 307 308 407 408 3008 5008 Citroen C2 C3 C4 C5 C6 C8 (2 nappia, CE0523...
10,88 €
10,88 €
Aikaisempi alin hinta:
11,88 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €