Mwin
Automaattinen saippua-annostelija, sähköinen saippua-annostelija anturilla, IPX6 v Ink
30,97 €
30,97 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
【Kosketukseton】 Automaattinen saippua-annostelija sisäänrakennetulla anturilla; ei enää kosketa saippua-annostelijaan. Pidä vain kätesi annostelijan alla 0,26 sekunnin ajan nesteen nopeaan annosteluun ilman puristamista ja ristiin saastumisen välttämiseksi. valmistettu ABS+PC:stä ja siinä on tyylikäs ja puhdas ulkonäkö. Saippua-annostelijan läpinäkyvän ikkunan kapasiteetti on 300 ml. Vain käsihuuhteen lisäys voidaan käyttää. pitkään ilman tiheitä täyttöjä.
【IP67 Vedenpitävä pohja】 Keittiön saippua-annostelija IP67-vesitiiviillä tekniikalla; pohja on koholla ja suljettu, jotta nesteet eivät pääse paristoon. Keittiön saippua-annostelija ei tukkeudu tai vuoda automaattisesti, ja se voidaan täyttää käsisaippualla, shampoolla, astianpesuaineella jne.
【Monikäyttöinen】Tämä automaattinen käsisaippua-annostelija voidaan sijoittaa kylpyhuoneeseesi, makuuhuoneeseesi, toimistoosi, hotelliin ja kaikkiin julkisiin tiloihin, helppo käyttää. asentaa ja nopea asentaa. asettaa.
Tuotteen tekniset tiedot:
Materiaali: ABS+PC
Jännite:6v
Väri: Öljymaalaus musta
Vedenpitävä vesi:IPX6
Pakkauslista:
1 automaattinen geeli-saippua-annostelija.
Väri
Ink
Artikkelin numero
45427007-386f-4edd-a432-8c5f0ffcdd49
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Mwin
Automaattinen saippua-annostelija, sähköinen saippua-annostelija anturilla, IPX6 v Ink
30,97 €
30,97 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €