Akryylinen tietokoneen DIY-vesijäähdytyssäiliö sylinterisäiliö 19W pumppu G1/4 110mm
46,83 €
46,83 €
Ke, 30 huhti - ke, 7 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Vesisäiliö on integroitu vesipumppuun helpon asennuksen ja kauniimman ulkonäön saavuttamiseksi.
2. Vesijäähdytyssäiliössä on paksu putken seinämä, joka kestää valtavan paineen.
3. Pumppu on vedenpitävä ja kestävä, mikä takaa pitkän käyttöiän.
4. Tulo- ja poistoaukko: G1/4 kierre.
5. Lämmönkestävä akryylisäiliö: luotettava, kevyt POM- ja PMMA-rakenne, kristallinkirkas ja erittäin kestävä.
6. Kuljetuksen helpottamiseksi pumppu ja vesisäiliö on purettu ja sijoitettu erikseen, ja käyttäjän on asennettava ne yksinkertaisesti.
Tekniset tiedot:
Materiaali: PMMA + POM + anodisoitu alumiini
Väri: Musta + läpinäkyvä
Säiliön pituus: 110mm, 160mm, 210mm, 300mm (valinnainen)
Reiän sijainti: G1/4 kierre
Käyttöääni: 30-40 dB
Nimellisvirta: 0,8A
Nimellisteho: 19W
Vesipumpun virtaus: 800L/H
Tuotteen jännite: 12V
Virtaliitäntä: Iso 4pin / Pieni 3pin
Kokonaispituus: Noin 19,5cm / 7,7in
tai 24,5cm / 9,6in
tai 29,5cm / 11,6in
tai 38,5cm / 15,1in
Halkaisija: 5cm / 2,0in
Paino: Noin 557-640g
Pakkausluettelo:
1 * Vesisäiliö ja pumppu
2 * Muovisolki
2 * Metallisolki
1 * Pussi ruuveja ja muttereita
.
Artikkelin numero
4ab68008-3fbc-41e4-b97f-ab225f7baf7d
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Akryylinen tietokoneen DIY-vesijäähdytyssäiliö sylinterisäiliö 19W pumppu G1/4 110mm
46,83 €
46,83 €
Ke, 30 huhti - ke, 7 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €