Asiakaspalvelu
Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä
Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä
Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä
Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä

Afrodita

Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä

81,60 €

81,60 €

Muutama jäljellä

Ti, 25 maalis - pe, 28 maalis


Turvallinen maksu

Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme

30 päivän palautusoikeus


Tuotteen kuvaus

Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200ml + 2 näytettä
Tarkoitettu ikääntyvälle iholle ainutlaatuisen kyvyssään uudistaa orvaskesisoluja ja syväkosteuttaa. Se parantaa merkittävästi ihon rakennetta, tasoittaa ryppyjä ja suojaa ihoa liialliselta kosteuden menetykseltä. Sopii myös kuivan ihon hierontaan.
Ominaisuudet:
Ryppyjä ehkäisevä
Lift vaikutus
35+
Kuiva ja vaativa iho
Dermatologisesti testattu
Koostumus:
Aqua, Helianthus Annuus -siemenöljy, isopropyylipalmitaatti, glyseriini, butyrospermum Parkii -voi, vaseliini, isoheksadekaani, persea gratissima -öljy, sorbitaani-isostearaatti, polyglyseryyli-3-risinoleaatti, parafiini, simmondsia chinensis -siemenöljy, glyseriini, glyseriini, sataania lysiini Soijaöljy, tokoferoli, Aloe Barbadensis -lehtimehu, beetakaroteeni, Althaea Officinalis -juuriuute, tokoferyyliasetaatti, retinyylipalmitaatti, isopropyylimyristaatti, cera Microcristallina, syklometikoni, syklopentasiloksaani, etyyliasiloksaani, etyyliasiloksaani, setetaarihappo Fenoksietanoli, fenyylietyylialkoholi, keramidi 3, paraffinum-neste, Citrus Aurantium Dulcis -kuoriöljy, hydrattu risiiniöljy, dimetikoni, magnesiumsulfaatti, sitruunahappo, kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti, natriumsulfiitti, proglysyyli-glykoli, kapriini-glykoli glykoli, Glukoosi, BHT, askorbyylipalmitaatti, glyseryylistearaatti, maitohappo, karamelli, hajuvesi, metyyliparabeeni, propyyliparabeeni, diatsolidinyyliurea, D-limoneeni
Kuva kahdesta näytteestä on satunnainen, tilaukseen tulee satunnaisia ​​näytteitä Afrodita-brändistä ja jos näytteet ovat loppuunmyyty, annamme Afroditalta ilmaisia ​​lahjoja, kuten muistikirjan, kynän, pussit tai muun valmistajan gadgetin.

Artikkelin numero

f9530345-9aad-482d-881c-d0ecf18da0bd

Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.

Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.

Afrodita

Afrodita Karotin Actively Regenerating Cream 200Ml + 2 Näytettä

81,60 €

81,60 €

Muutama jäljellä

Ti, 25 maalis - pe, 28 maalis


Turvallinen maksu

Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme

30 päivän palautusoikeus



Huippumyyjä luokassa