60 kpl kultaista puuvillapellavaista joulupussia luovalla lumihiutaleella Sn
35,99 €
35,99 €
Pe, 17 heinä - ke, 22 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
[Hieno jouluaihe]: Jouluinen pellavapussukka on varustettu kiristysnauhoilla ja painettu 12 ihanalla ja eloisan klassisella jouluaiheella, nimittäin joulupukki, joulukuusi, lumiukko, karhu, hirvi, pingviini, kääpiö, piparkakkumies, kaikki iloisen joulutekstin kera, korostavat joulun iloista tunnelmaa ja tarjoavat unohtumattoman loman. Saat 60 uudelleenkäytettävää pellavapussia 12 eri luovalla kuviolla.
[Kaksinkertainen kiristysnauha ja kätevyys]: Jokainen jouluinen pellavapussi on varustettu kaksinkertaisilla puuvillakiristysnauhoilla helppoa sulkemista ja löysäämistä varten, lukitsee tehokkaasti lahjat pieneen joululahjapussiin ja estää sisällä olevia esineitä putoamasta; Se on kevyt, taitettava, kätevä ja helppo kuljettaa mukana ulkona tai matkoilla. Helppo puhdistaa, voidaan puhdistaa käsin tai koneessa.
[Korkea laatu materiaali ja täydellinen koko]: Joulumakeispussit on valmistettu korkealaatuisesta ja ympäristöystävällisestä luonnonkankaasta, jolla on erinomainen ilmanläpäisevyys ja kosteuden imeytymiskyky, voidaan käyttää uudelleen, kestävä, pehmeä ja mukava, hieno viimeistely, eikä se ole helppo rikkoa tai haalistua. p>
Koko: 10*14cm
Tuotenro
fc488ef9-56e2-48e3-8e16-c1d8ce32e725
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
60 kpl kultaista puuvillapellavaista joulupussia luovalla lumihiutaleella Sn
35,99 €
35,99 €
Pe, 17 heinä - ke, 22 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
NeeDoh Dr Pepper Nice Cube Stupid Squish stressinlievityslelu, pehmeä puristeltava Fidget-lelu lapsille ja aikuisille
14,50 €
3 kpl persimonisaippuaa, deodoranttikäsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
23,25 €
Kuuma tarjous alhaiseen hintaan! 2.0 Putterin grippi Golfmailan kahva Super Stroke Liukumaton Vaihto-PU-grippi - Iloinen Red
13,04 €
Aiempi alin hinta
17,86 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,10 €
8 kpl CPAP-maskinhihnasuojia, kasvosuojatyyny CPAP-hihnoille päähineisiin, universaaleja ja uudelleenkäytettäviä mukavuustyynyjä
20,99 €
2026 Jalkapallon MM-kisat Norja Kotipaita Lapset Paita+shortsit+sukat (Nro 9 Haaland Painettu) 22
28,00 €
Lasten sähköauton laturi - Lyijyakun laturi, 12V/1000mA, Luotettava
12,40 €
Fs400 Fs450 Fs480 Sp400 Zama C1q-s34h Kaasutin Ilmapolttoainesuodatin 41281200651
24,90 €