5L LED-ishink med färgskiftande vin- och dryckeskylare
41,91 €
41,91 €
Pe, 2 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Pääväri: Valkoinen
LED-väri: RGB-värit voidaan vaihtaa
Koko: 23*25*23,5cm
Materiaali: PE-ympäristönsuojelumateriaali
Kapasiteetti: 5L
Teho: 2 x AA-paristoa (ilman paristoja)
Käyttökohteet:
LED-jääämpäri sopii täydellisesti baariin, klubiin, KTV:hen, ravintolaan, hotelliin, kotiin, muuhun julkiseen viihdepaikkaan koristeeksi tai välipalaksi jne.
PE-ympäristönsuojelumateriaali. Voidaan käyttää sisä- ja ulkotiloissa. Kiertävä lataus baariin, perheeseen. Puutarha tai puisto, kaupungin tiet, metro, kukat ja lamppu voivat olla. Romanttinen ja käytännöllinen.
Toiminto
1. 100% upouusi ja korkealaatuinen.
2. 5L:n kapasiteettiin mahtuu vähintään kaksi ja puoli tusinaa 330ML 750ML viinikuohuviiniolutta. Tämä on baarin, KTV:n vakiokokoonpano
3. Siinä käytettiin superkirkkaita LED-valoja valonlähteinä. Siinä on punaisen, keltaisen, sinisen, vihreän, violetin, fuksia, violetinsinisen ja sekoitettujen värien valotehoste.
4. Yksinkertainen painike Light-Up Ice Bucketin pohjassa sytyttää ja sammuttaa kirkkaat LED-valot
5. Käytä sitä viinijäähdyttimenä, pullojen jäähdyttämiseen ja kylmänä pitämiseen tai ämpärinä jääpalojen pitämiseen juomia varten.
6. Pitkäkestoiset LED-lamput. Vedenpitävä, putoamisenesto
7. Tehokkaiden LED-valojen ansiosta tämä designesine on taloudellinen ja ekologinen.
Paketti sisältää: 1 x LED-jääämpäri
Huomaa:
1. Salli 0,5-1 tuuman ero manuaalisen mittauksen vuoksi. (1 tuuma = 2,54 cm)
2. Ohjeita ei sisälly.
Artikkelin numero
b638470a-114e-4c6a-a72d-2aeb4846a0e5
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
5L LED-ishink med färgskiftande vin- och dryckeskylare
41,91 €
41,91 €
Pe, 2 touko - to, 8 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €