3 pakkausta silikonisia jääpalamuotteja, helppo irrottaa, pinottava kannella
33,00 €
33,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Alusta on 3,8 tuumaa pitkä ja siinä on kapeita jääpaloja, jotka on suunniteltu laitettavaksi vesipulloon, jolloin se pysyy kylmänä pitkään ilman, että sitä tarvitsee pakastaa yön yli. Sylinterin muotoisia onteloita voidaan käyttää
jäätelöön, suklaaseen ja muihin jälkiruokiin ja askarteluun.
Pinottavat kannet - Jokaisessa alustassa on kansi. Kannet auttavat välttämään vuodot ja sotkut kuljetuksen aikana, tekevät alustoista helpommin pinottavia ja järjestettäviä pakastimeen sekä suojaavat pakastimen hajuilta.
Vakaa ja helppo irrottaa - Pohja on suunniteltu erityisesti uran muotoiseksi, jotta jäätynyt sisältö on helppo irrottaa, eikä se vuoda eikä aiheuta sotkua! Kahden uran väliin on rakennettu vakautta varten.
Sopii mikroaaltouuniin, uuniin, pakastimeen ja astianpesukoneeseen. Sopii lämpötiloihin -40 - 446 astetta fahrenheitia.
Jokainen alusta tekee 10 tikkujääpaloa kerrallaan. Alustan koko on 24 x 11,5 x 3 cm.
Huomautus: Kaikki tiedot on mitattu käsin, joten salli 1-3 cm:n virhe. Valo- ja näyttöerojen vuoksi saattaa esiintyä värieroja. Katso lisätietoja saadusta todellisesta tuotteesta.
Artikkelin numero
730e1b50-8ea4-4053-9ca1-d5094b283465
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 pakkausta silikonisia jääpalamuotteja, helppo irrottaa, pinottava kannella
33,00 €
33,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
Grillin suojus 57 tuumaa Weber Genesis II, Genesis II LX 300 -sarjan ja Genesis 300 -sarjan kaasugrilleille, kestävä vedenpitävä grillin suojus, haalistumaton
24,00 €