DONS
2024 Blox Fruits Pehmolelut Style 18
20,62 €
20,62 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
ominaisuudet1. Materiaali: Korkealaatuinen pehmokangas; Höyhen PP puuvillapehmuste, pehmeät pehmopehmusteet. Laadukas sisustus on erittäin mukava.2. Täydellinen koko: sopii pojille, tytöille leikkimään ja halailemaan. Kun pelaat tai matkustat ulkona, voit helposti laittaa sen reppuusi. Täydellinen nukkumiseen tai loistava lisävaruste leikkiaikaan.3. Mukava kumppani: Esittele superpehmeä, söpö, pehmoinen pehmolelu, joka avautuu pehmoiseksi tyynyksi nukkumista varten. Teini-ikäiset ja aikuiset rakastavat näitä klassisia ja keräiltäviä kodikkaita otuksia.4. Paras lahja: Kaikki rakastavat tätä pehmolelua lukemiseen, television katseluun, opiskeluun ja päiväunileluun.5. Tilaisuus: sopii makuuhuoneeseen, olohuoneeseen, kotiin, toimistoon jne. Toimistoty枕: Lievitä työväsymystä ja anna itsellesi rentoutumishetki.tekniset tiedotMateriaali: PP puuvillaVäri: Kuten kuvassaMitat: 11 cmHuomautus: Manuaalinen mittaus, on 1-3 cm:n virhe, ymmärräthänPaketti sisältää:1 pehmoleluHauskoja ostoksia~
Koko
Style 18
Artikkelin numero
e93e6366-d411-490b-9d93-fd471049de83
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
DONS
2024 Blox Fruits Pehmolelut Style 18
20,62 €
20,62 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
Longchamp-laukun muuntamisvarusteet, ilmainen minilaukun rei'itys, olkahihna, minilaukku, ruskea-kulta Brown-gold
16,11 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
12,00 €
Kolesterolimittarit, Kotilipidianalysaattori, Kokonais-kolesterolille, HDL-kolesterolille/triglyserideille Tc/hdl-mittari (väri: T
24,34 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €