OCEAN
2 Renault-autonäppäimen tarviketta (musta + punainen), yhteensopiva Renau
14,04 €
14,04 €
Aikaisempi alin hinta:
15,56 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2 Renault-autonäppäimen tarviketta (musta + punainen), yhteensopiva Renault Smart Key 4 -näppäinten kanssa, pehmeä silikonikotelo avaimenperällä - Clio/Espace 5/Master Bus/Talisman/Megane jne.
Yhteensopivuus: Sopii monille Renault-näppäintyypeille: Clio / Espace 5 / Master Bus / Talisman / Megane / Grand Scenic (IV/4) / Scenic 4 / Kadjar / Captur / Koleos 2 / Zoe - Dacia Duster 2 (2018) (Kiinnitä huomiota avaimesi muotoon. Yhteensopiva vain, jos muoto on sama kuin avaimesi).
Suojaus ja vahva signaali: Autonäppäinkotelo on valmistettu korkealaatuisesta pehmeästä silikonista. Silikonista valmistettu, se on kulutusta kestävä ja joustava, repeytymiskestävä ja liukumaton. Hyvä signaalin vastaanotto ja voi tehokkaasti suojata auton avaimia.
Helppokäyttöinen: Kaikki painikkeet toimivat kätevästi tavalliseen tapaan, ja kotelo estää myös naarmuuntumiset. Avainkotelossa on avainreikä, joten voit säilyttää muita avaimia avainkotelon kanssa.
Artikkelin numero
4e169a6a-02d4-44ce-b78b-ec3fcad4171d
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
OCEAN
2 Renault-autonäppäimen tarviketta (musta + punainen), yhteensopiva Renau
14,04 €
14,04 €
Aikaisempi alin hinta:
15,56 €
Ti, 6 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä - Jännittävä Monster Macarons Vinyl Kasvoinen Pehmo Avaimenperät Taide Keräilyesineet Lelut Lahjat Lapsille Sesame bean
14,10 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Blå
11,99 €
Johdoton korkeapainepesuri 60Bar 300W korkeapainepesuri ladattavalla akulla autolle ja aidalle
42,24 €
Aikaisempi alin hinta:
43,29 €
10 kpl Therian-naamio Kissa Kettu Naamio Therian Halloween-naamio Therian-asu Lapsille Aikuisille Tom-naamio Joulujuhliin & Therian WELLNGS
15,00 €
Vesitiivis moottoripyörään kiinnitettävä digitaalinen kello ja lämpömittari lämpötila
16,58 €