100 kpl sininen sametti kynäpussi holkki yksittäinen kynäpussi kotelo lyijykynäpussi [DB] Blue
18,00 €
18,00 €
Aiempi alin hinta
20,00 €
Ti, 6 loka - ma, 12 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tyylikäs pieni säilytyspussi vetorenkaalla sisällön kiinnittämiseen.
väri: sininen
Materiaali: flanelli
Koko: 17,5 x 3,5 cm
Paketin sisältö:
100 x kappaletta sinistä penaalia
Huomaa, että kynä ei sisälly muistikirjaan.
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kuvan kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellinen. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
Blue
Tuotenro
f61c915f-8d75-40ce-af36-ee2e14b9981d
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
100 kpl sininen sametti kynäpussi holkki yksittäinen kynäpussi kotelo lyijykynäpussi [DB] Blue
18,00 €
18,00 €
Aiempi alin hinta
20,00 €
Ti, 6 loka - ma, 12 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa