Tyylikkäät tekokynnet kultaisilla glittereillä, syksy/talvi, painettavat kynnet, uudelleenkäytettävät
13,00 €
13,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Korosta kynsitaidettasi näillä tekokynsillä, joissa on sekoitus printtejä ja kultafoliokoristeita. Ne on valmistettu kestävästä ABS-materiaalista pitkäkestoiseen käyttöön ja vaivattomiin salonkilaatuisiin tyyleihin.
Setti sisältää monipuolisia kokoja ja malleja, yhdistäen klassiset linjat saumattoman istuvuuden takaamiseksi, kun taas ABS varmistaa hypoallergeenisen turvallisuuden ja kevyen mukavuuden.
Täydellinen muotitietoisille henkilöille, jotka etsivät nopeaa, salonkilaatuista ratkaisua persoonallisuutensa ilmaisemiseen kiireisten työpäivien, sosiaalisten tapahtumien tai spontaanien tilaisuuksien aikana.
Ihanteelliset päivittäiseen toimistokäyttöön, viikonloppujuhliin tai matkaseikkailuihin, nämä painettavat kynnet säilyttävät virheettömän eleganssin ilman työkaluja tai kuivumisaikaa, mukautuen mihin tahansa elämäntyyliin.
Suunniteltu priorisoimaan sekä estetiikkaa että kynsien terveyttä, tämä setti antaa harrastajille mahdollisuuden kokeilla rohkeita, huomiota herättäviä manikyyrejä samalla suojaten luonnollisia kynsiä.
Tekniset tiedot:
Komponentti: ABS
Useita kokoja kuvan mukaisesti;
Sopii useimpiin sormikokoihin, leikkaa ja säädä tarpeidesi mukaan
Useita malleja laatikossa, tarjoten erilaisia tyylejä eri tilaisuuksien tarpeisiin
Huomautus:
Salli 1-10 mm virheet manuaalisen mittauksen vuoksi.
Eri näyttöjen erojen vuoksi kuva ei välttämättä heijasta tuotteen todellista väriä.
Paketti sisältää:
1 laatikko/24 kpl tekokynsiä
Tuotenro
8b443bb2-9d0a-46c7-8e82-a53cff32cffb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tyylikkäät tekokynnet kultaisilla glittereillä, syksy/talvi, painettavat kynnet, uudelleenkäytettävät
13,00 €
13,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa