Terälehtikansi hopeinen ponnahdusviemäriydin kuusikulmaisella reiällä painettava tulppa pesualtaan vaihto 1 kpl
21,00 €
21,00 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
- Terälehtikansi: Sähkösinkitty hopeinen terälehtipää helppoon painalluskäyttöön.
- Kuusikulmainen reikä: Keskellä oleva kuusikulmainen aukko sopii yleisille työkaluille asennusta ja irrotusta varten.
- Ponnahdus: Paina-tiivistysrakenne vaihtaa pidon ja tyhjennyksen nopeasti.
- Laaja käyttö: Pesualtaan, kylpyhuoneen pesualtaan ja tiskialtaan ponnahdusytimen vaihtoon.
- Pakkauksen määrä: 1 terälehtikansi hopeasähkösinkitty ponnahdusviemäriydin.
Tuotenro
1bd67aa9-e37f-4f08-983e-fffaad9a3d06
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Terälehtikansi hopeinen ponnahdusviemäriydin kuusikulmaisella reiällä painettava tulppa pesualtaan vaihto 1 kpl
21,00 €
21,00 €
Ti, 29 syys - ma, 5 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa