Täytetty lelu pääsiäishuivi Söpö pupu lapsille Joululahjat cm Varhaiskasvatus
18,69 €
18,69 €
Ma, 12 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
Lapsesi voi helposti kantaa söpön pupun ja hellyyden. Lisäksi sen voi ripustaa tytön huoneen koristeeksi.
Sopii pojille ja tytöille, lapsille ja rakkaallesi. Loistava pääsiäinen, juhlat, tarvikkeet.
Valmistettu erittäin pehmeistä materiaaleista ja täytteistä, tämä pupu tekee lahjastasi suuren menestyksen.
Siksi lelut ovat lasten lelujen, kodin koristeiden ja lahjojen!
Sinun perheellesi, tytöille, lapsille ja ystäville.
Tuotetiedot:
Materiaali: puuvilla
Määrä: 1
Korkeus: 25 cm
Pakkauksen sisältö:
1 x lelu
Tuotenro
27f5dd8d-0d38-4a5b-82da-7e0c9baf8fcb
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Täytetty lelu pääsiäishuivi Söpö pupu lapsille Joululahjat cm Varhaiskasvatus
18,69 €
18,69 €
Ma, 12 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa