Sähkömagneettinen laskuri 0‑999999 6-numeroinen teollisuuspulssilaskuri koneelle AC220V
26,46 €
26,46 €
Aiempi alin hinta
27,00 €
To, 22 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Pulssilaskuri: Käytetään sähköpulssisignaalien kertymisen tallentamiseen, laskenta-alue on 0‑999999. 2、Korkea tarkkuus: Laskentanopeus on 10 kertaa sekunnissa, mikä takaa korkean tarkkuuden ja vakaamman toiminnan. 3、Käytännöllinen käyttö: Voidaan käyttää yhdessä toissijaisen instrumentin kanssa digitaalisen näyttöinstrumentin muodostamiseksi. 4、Laaja käyttö: Käytetään laajalti sähköpulssien laskemiseen öljy-, kemian-, tekstiili-, kone- jne. teollisuudessa. 5、Hyvä kestävyys: ±10 %:n jännitevaihteluvälin ja 2,5 W:n tehon ansiosta 6-numeroinen laskuri on erittäin kestävä.Tuotetyyppi: Sähkömagneettinen laskuri
Malli: CSK6-YKW
Laskenta-alue: 0-999999
Jännite: AC220V
Jännitevaihteluväli: ±10%
Teho: 2,5 W
Laskentanopeus: 10 kertaa/sek
Ilmaisuvirhe: <0,00001
Käyttöympäristön lämpötila: -20℃-50℃
Suhteellinen lämpötila: ≤85 %
1 x sähkömagneettinen laskuri
Jos havaitset tuotteessa ongelmia tuotteen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen tuotemäärän, ota meihin yhteyttä välittömästi. Teemme parhaamme tarjotaksemme sinulle tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
4eefe44d-16e7-4459-b088-f9fbbb6854e8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sähkömagneettinen laskuri 0‑999999 6-numeroinen teollisuuspulssilaskuri koneelle AC220V
26,46 €
26,46 €
Aiempi alin hinta
27,00 €
To, 22 loka - ti, 27 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa