Retro-lyhty LED-kynttilällä, retro-muotoilu ja liekkiefekti, sisätiloihin IP20,
18,00 €
18,00 €
Ti, 23 kesä - ma, 29 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Todellisuus: LED-kynttilöiden muoto muistuttaa suuria tavallisia kynttilöitä.
Jopa välkkyvä lämmin valkoinen kynttilänvalo on lähes erottamaton oikeasta kynttilästä 2.
Tunnelmavalaistus: Tunnelmavalaistus tuo romanttisen ja rentouttavan tunnelman sisustukseesi.
Valkoisia lyhtyjä voidaan käyttää myös katetuilla ulkoalueilla 3.
Lyhty: Ikkunalaudallasi tämä vanhanaikainen lyhty voi kiinnittää ohikulkijoiden huomion.
Se voidaan sijoittaa pöydälle tai ripustaa olohuoneen tai makuuhuoneen nurkkaan, keittiöön, parvekkeelle tai terassille, ja se näyttää myös erittäin koristeelliselta.
Se sijaitsee etuoven vieressä ja voi toivottaa vieraasi lämpimästi tervetulleiksi 4.
Käyttäjäedut: Viime aikoina, kun etsit kodin sisustustarvikkeita, käytetty muotoilu on usein suosittu parametri.
Nostalgiset koristelyhtyjemme löytävät paikkansa mistä tahansa kodista, olipa kyseessä sitten maalaismainen tai moderni koti 5.
Ajastin -Ohjelma: Kun ajastintoiminto on aktivoitu, LED-kynttilä syttyy kuudeksi tunniksi ja sammuu sitten automaattisesti 18 tunniksi.
Seuraavana päivänä samaan aikaan päivästä se syttyy uudelleen
Tuotenro
4e91e6f6-74f0-469d-bea4-2c531048930c
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Retro-lyhty LED-kynttilällä, retro-muotoilu ja liekkiefekti, sisätiloihin IP20,
18,00 €
18,00 €
Ti, 23 kesä - ma, 29 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
16,74 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Ikkunanpesin 2-in-1 teleskooppivarrella 4,5 m - Ikkunanpesu korkeille ikkunoille, autolle, suihkulle, sisä- ja ulkotiloihin gray
31,00 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
Avaimenkuori/Hälytyskotelo 4 Napilla Saab 9-3 & 9-5 Black Svart
9,81 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €