Muokattu siniaaltoinvertteri auton virtalähde LCD-kaksois-USB:llä 12V - 110V matkailuautoon keltainen
74,48 €
74,48 €
Aiempi alin hinta
76,00 €
To, 8 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa kauppaan!
1、Kaksois-USB: Tehoinvertteri, jossa on 2 USB-porttia ja AC-pistorasiat ilmaisella tupakansytyttimellä ja 2 akkupidikkeellä, jotka tarjoavat 500 watin jatkuvan tehon (varmista, että liitettyjen laitteiden kokonaisteho on ≤600W) 2、LCD-näyttö: Mikro-ohjausyksikön LCD-näytöllä invertteri voi toteuttaa ihmisen ja koneen välisen tiedonvaihdon, joka voi ymmärtää invertterin toimintatilan reaaliaikaisesti, mukaan lukien tulojännite, lähtöjännite, lähtötaajuus, akun teho, kuorma ja muut tiedot. 3、Yhteensopiva useiden laitteiden kanssa: Yksi AC-pistorasia ja kaksi USB-porttia tarjoavat nopean latauksen matkapuhelimille, tietokoneille, kannettaville tietokoneille, rintapumpuille, sumuttimille, partakoneille, hätälaitteille ja muille, ja niitä voidaan käyttää hätävirtana. Kaksois-USB-portit voivat ladata useimmat puhelimet ja tabletit samanaikaisesti, kun taas AC-pistorasia sopii täydellisesti kannettaville tietokoneille, droneille, tuulettimille, kameroille, CPAP-laitteille, pelikonsoleille, Kindles-laitteille, televisioille, DVD-soittimille, valoille, matkailuautoille ja muille elektronisille laitteille. 4、Turvallinen käyttö: Sisäänrakennettu sulake ja turvallinen lataussuunnittelu tarjoavat suojan ylijännitteeltä, ylikuormitukselta, ylivirralta, oikosululta, alijännitteeltä, ylikuumenemiselta ja oikosululta. Lämmönpoistotuuletin estää auton tehomuuntimen ylikuumenemisen, säästää virtaa ja energiaa. 5、Laajalti käytetty: Tehoinvertterejämme voidaan käyttää monissa skenaarioissa, kuten retkeilyssä, maantiematkoilla, ulkotöissä ja sähkökatkoissa.Tuotetyyppi: Invertteri
Materiaali: ABS
Paino: Noin 701g/24.73oz
LCD-näyttö: Tulo- ja lähtöjännite, teho, kuorma, taajuus, suojatoiminto, toimintatilan valo
Tulojännite: 12VDC
Lähtöjännite: 110VAC
Kaksois-USB-liitäntä: 5VDC 2.1A
Kuormittamaton virta:≤0.5A
Muunnostehokkuus:>90%
Suojatoiminto: Ylikuormitus, ylilämpötila, korkea jännite, matala jännite, käänteinen kytkentä, oikosulku
Ominaisuudet: Älykäs lämpötilan säätö, voidaan käyttää alle 300W laitteisiin (paitsi induktiiviset kuormituslaitteet ja moottorituotteet)
1 x Invertteri
1 x Tupakansytytin
2 x Akkupidikekaapeli
1 x Käyttöohje
Tyytyväisyytesi on meille ensisijaisen tärkeää. Tarjoamme sinulle parasta palvelua. Jos havaitset tuotteen vastaanottamisen jälkeen ongelmia, kuten vaurioita, virheellisen määrän jne., ota meihin välittömästi yhteyttä, niin tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun!
Tuotenro
ffb49f45-575f-44c9-9a0e-4f45f1ff8e01
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Muokattu siniaaltoinvertteri auton virtalähde LCD-kaksois-USB:llä 12V - 110V matkailuautoon keltainen
74,48 €
74,48 €
Aiempi alin hinta
76,00 €
To, 8 loka - ti, 13 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa