Matelijainkubaatio, 25L kapasiteetti, lämpötilan säätö, 25L
215,99 €
215,99 €
Ma, 15 kesä - pe, 19 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
- monipuolinen lämpötilansäätö: vaihda helposti jäähdytysja lämmitystilan välillä luodaksesi täydellisen ympäristön matelijoille.
- suuri tilavuus: valtavan 25 l tilan ansiosta tämä inkubaattori voi majoittaa useita kohteita, täydellinen munien hautomiseen tai juomien varastointiin.
- käyttäjäystävällinen käyttöliittymä: led-näyttö tarjoaa selkeät lämpötilamittaukset, mikä tekee asetusten seuraamisesta ja säätämisestä helppoa tarpeen mukaan.
- tehokas muotoilu: kaksi irrotettavaa hyllyä parantavat organisointia ja tarjoavat joustavuutta varastoinnissa.
- kestävä rakenne: kestävä rakenne varmistaa luotettavan suorituskyvyn pitkää käyttöä varten.
Tekniset tiedot:
- materiaali: termoelektrinen järjestelmä
- mitat: 25 l kapasiteetti
- yhteensopivuus: sopii pienille matelijoille ja 2 l pulloille
- lämpötilaalue: 5°c 60°c
- ohjaus: käyttäjäystävällinen lednäyttö tarkkaa lämpötilan seurantaa varten
- hyllyt: mukana kaksi irrotettavaa hyllyä järjestämistä varten
- suorituskyky: toimii sekä jäähdyttimenä että lämmittimenä
- turvallisuus: suunniteltu kestäväksi rakenteeksi pitkäikäisyyden takaamiseksi
Ostamasi muunnelma on:
- 25L
Tuotenro
8e8491a1-486d-47d4-a039-9720a5871249
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Matelijainkubaatio, 25L kapasiteetti, lämpötilan säätö, 25L
215,99 €
215,99 €
Ma, 15 kesä - pe, 19 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
[KK] Aurinkokennovalo ulkokäyttöön, rautainen riippuvalaisin päivänkakkarakuviolla, lamppu, aita-projektio riippuvalaisin (FMY) Multicolor
19,80 €
Aiempi alin hinta
22,00 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
TOSOWOONG Arbutin 7 + Soothing Acid 4 Cream, 70 000 ppm Arbutin, 40 000 ppm TXA, Niacinamide, Glutationi, Korealainen ihonhoito, 50 ml, 1,69 fl oz.
15,40 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
9,80 €
Lay Z Spa -poreallaspumpun juoksupyörä/ roottori E02 -korjaus, (69 mm)
15,00 €
Aiempi alin hinta
16,00 €
3-pakkaus persimon-saippuaa, hajua poistava käsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
19,56 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
13,63 €
Aiempi alin hinta
17,79 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
11,15 €
Aiempi alin hinta
16,15 €