Latauskaapeli Micro USB |1M| Samsung/HTC/LG/Nexus/Nokia |V8
12,50 €
12,50 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Micro USB -kaapeli sopii kaikkiin laitteisiin, joissa on micro USB -liitäntä, esim. useimmat Samsung- ja HTC-puhelimet.
Yhteensopiva:
Samsung: Galaxy S7 Edge, S7, S6 Edge, S6, S5, S5 Active, S5 Mini, S4, S4 Active, S4 Mini, S3, S2, Galaxy Note, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy Note 4.
HTC: ChaCha, Dream, Explorer, Gratia, Hero, Incredible S, Legend, Desire, Desire S, Desire HD, Desire V, Desire X, Desire Z, One, One S, Sensation, Sensation XE, XL, Tattoo, Wildfire, Wildfire S
Google: Nexus 1, Nexus 4, Nexus 7
LG Optimus: Kaikki mallit
Nokia: Lumia 520, 620, 720, 820, 920, 925, 1020
Sony Xperia: Kaikki mallit
Peliohjaimet:
Sony Playstation PS4 -ohjain, Sony Playstation PS3 -ohjain, XBOX 360.
Tekniset tiedot:
Pituus: 1 metri
Väri: Musta
Tuotenro
1ccd3796-276f-41e3-8408-3692572585dd
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Latauskaapeli Micro USB |1M| Samsung/HTC/LG/Nexus/Nokia |V8
12,50 €
12,50 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,10 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
20,44 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
18,99 €
Schylling NeeDoh Nice Cube - Sensorinen puristuslelu superkiinteällä puristuksella blue
14,79 €
3 kpl persimonisaippuaa, deodoranttikäsisaippua, kylpysaippua vartalon hajuun, luonnollinen deodorantti ja kosteuttava orgaaninen puhdistusaine
23,25 €
BM-W Konepellin tunnusmerkki logo 82MM 82MM{f} 82MM
16,00 €
K18 AirWash Kuivashampoo 118ml/4 oz - 1 kpl
26,89 €
Aiempi alin hinta
27,39 €
Kuuma 2025 Lay Z Spa -pumppu hiljaisella roottorilla, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,75 €
Dumpling Squishy Mystery Box, Satunnainen 1/14 väristä, Söpö hitaasti nouseva nyyttipuristuslelu, Aistinvarainen Fidget stressin lievitykseen, Lahjat
19,00 €