Kaksoisampeerimittari LCD-jännitteenmittari, Ac80-500V\" D85-2042A, AC-digitaalinen jännitteenmittari
21,00 €
21,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Mittarissa on värillinen LCD-näyttö mittaustulosten näyttämiseen. Mittari ei vaadi työtehon ja vaihtovirran lisäämistä muuntajassa.
Ominaisuudet:
Digitaalinen jännitteenmittari voi näyttää jännitteen ja virran samanaikaisesti vaihtoehtoja.
LCD-näyttö näyttää mittaustulokset: keltainen ilmaisee mitatun jännitteen ja sininen ilmaisee mitatun virran.
Sisältää sisäänrakennetun shuntin, jännite- ja virtakalibrointipotentiometrit.
Yksi digitaalinen mittari voi käyttää kahta, mikä säästää tilaa ja tuo käyttäjille enemmän säästöjä.
Se soveltuu jännitteen ja virran mittaamiseen autojen/sähköajoneuvojen/moottoripyörien akunvalvonnassa tai muissa tuotteissa.
Tarkkuusvalmistus, suurimittainen integroitu piiri ja SMT-teknologian vakaa suorituskyky takaavat mittaustarkkuuden.
Suljettu kuori, kestävä kosteudelle ja pölylle.
Mittarissa on tarkkuusmikromuuntaja.
Huomautus: Kaikki tiedot on mitattu manuaalisesti, salli 1-3 cm virhe, valon ja näytön eron vuoksi on tietty väriero, todellinen vastaanotettu tuote on ensisijainen.
Tuotenro
bb8a393d-385d-44dc-8388-ca6fd9645dc6
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kaksoisampeerimittari LCD-jännitteenmittari, Ac80-500V\" D85-2042A, AC-digitaalinen jännitteenmittari
21,00 €
21,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Plantronics Voyager Legend Bluetooth -kuuloke – Mono langaton melunvaimennus PC:lle, tabletille ja matkapuhelimelle
28,00 €
Aiempi alin hinta
28,70 €
[KK] Aurinkokennovalo ulkokäyttöön, rautainen riippuvalaisin päivänkakkarakuviolla, lamppu, aita-projektio riippuvalaisin (FMY) Multicolor
19,80 €
Aiempi alin hinta
22,00 €
2 kpl Antistaattinen karvanpoistokäsine – Uudelleenkäytettävä ja pestävä käsine lemmikkien karvojen poistoon matoilta, sohvilta ja huonekaluilta
9,39 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Kaasutin Stihl Fs38 Fs45 Fs46 Fs55 Km55 Fs85 -malleihin
19,70 €
Aiempi alin hinta
22,09 €
2 KPL Kalastusheittohyrrän kahva, täysmetallinen keinuvipu, kalastuskela kahva useimpiin kalastuskeloihin, S samll
11,41 €
Aiempi alin hinta
16,41 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €