Jevere Servo Ohjauslinkki Ohjausvarsi Lisävaruste SCX10 D90 1 10 RC Auto 75 80 mm
21,00 €
21,00 €
Ti, 13 loka - pe, 16 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1 、 Upea lisävaruste SCX10 D90 1/10 RC-autoon. 2 、 Voi parantaa RC-auton vakautta ajon aikana. 3 、 Säädettävä servovenytys, CNC-käsittely, kestävä. 4 、 Vaihda vanha tai rikkinäinen RC-auton osa, helppo asentaa ja käyttää. 5 、 Valmistettu laadukkaasta alumiiniseosmateriaalista, hieno muotoilu, vankka, pitkä käyttöikä.Tuotenro
f82ff1f7-ef39-458e-8cea-516b68c10279
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Jevere Servo Ohjauslinkki Ohjausvarsi Lisävaruste SCX10 D90 1 10 RC Auto 75 80 mm
21,00 €
21,00 €
Ti, 13 loka - pe, 16 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa