Helisevä nalle, jolla on päällä helmi, laulaa kappaleen Thats What Friends Are For. Interaktiivinen pehmolelu, joka heiluttaa päätään. Animoitu peh...
57,00 €
57,00 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
HYVIN SUUNNITELTU NALLE: Tämä nalle on hyvin suunniteltu, ja sillä on hieno ulkonäkö. Pehmonalley on pukeutunut vaaleanpunaisiin vaatteisiin, ja sillä on suuri hattu, jota koristaa suuri kukka ja sulka. Helminauha osoittaa sen aseman, ja sen vaaleanpunaisessa T-paidassa lukee ‘If friends were flowers I’d pick you!’. Nallen kytkin on sen kädessä, joten löydät sen helposti.
TÄYDELLINEN ÄITIENPÄIVÄLAHJA: Äitienpäivän lähestyessä oletko valmistellut lahjan äidillesi? Jos et, meillä on sinulle hyvä suositus. Tämä nalle ei ole vain pehmolelu, vaan myös elektroninen lelu, joka osaa laulaa kappaleen, joka auttaa luomaan iloisen tunnelman. Uskomme, että äitisi rakastaa sitä kovasti ja se on unohtumaton lahja.
HELISEVÄ NALLE: Tämä helisevä nalle on valmistettu ympäristöystävällisestä PP-puuvillasta, korkealaatuisesta pehmeästä pehmokankaasta ja muovista. Joissakin muoviosissa on tukehtumisvaara, joten suosittelemme, että alle 6-vuotiaat lapset ovat vanhempien seurassa. Tämä elektroninen lelu on suosittu sekä lasten että aikuisten keskuudessa, ja sen hauska liike tekee sinut onnelliseksi.
Tuotenro
87ff545c-8f88-458f-be77-53136642baf8
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Helisevä nalle, jolla on päällä helmi, laulaa kappaleen Thats What Friends Are For. Interaktiivinen pehmolelu, joka heiluttaa päätään. Animoitu peh...
57,00 €
57,00 €
Ke, 8 heinä - ti, 14 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,00 €
Aiempi alin hinta
15,30 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
MM-kisat 2026 Espanja Koti Lasten Aikuisten Jalkapallopaita Nro 19 LAMINE YAMAL LAMINE YAMAL 24
24,29 €
Aiempi alin hinta
35,66 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
32000 kpl 40 väriä hartsi hyytelö strassit koristeluun 3 mm moniväriset litteät jalokivet kynsitaidekäsitöihin kirjameikkiin
24,18 €
2026 Virallinen Sony Playstation PS4 DualShock 4 V2 Langaton Ohjain -Musta
28,74 €
36V 2Ah akku, yhteensopiva kaikkien 36V BLACK+DECKER -työkalujen kanssa, ei muistiefektiä, alhainen itsepurkautuminen, käytännöllinen, kompakti ja monipuolinen 2000mah
57,68 €