Aurinkovarjon suojus, vedenpitävä Oxford-kangas, vetoketju ja kiristysnyöri, ulkokäyttöön, beige, 200 cm Beige 200cm
21,39 €
21,39 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tuotteen parametrit
Beige aurinkovarjon suojus, joka on valmistettu vedenpitävästä Oxford-kankaasta. Tämän version ilmoitettu koko on 200 cm x 30 cm x 50 cm. Suojuksessa on sivuvetoketju, pohjassa kiristysnyöri lukolla, ja se sisältää 1 metrin pituisen tangon sekä säilytyspussin. Huomioithan, että manuaalisesta mittauksesta johtuen mitoissa voi esiintyä pieniä poikkeamia.
Tärkeimmät ominaisuudet
Tämä suojus on suunniteltu suojaamaan ulkoaurinkovarjoa sateelta, lumelta, auringonvalolta, kulumiselta ja pölyltä. Oxford-kangas, vettähylkivä laminoitu taustapuoli ja kestävät saumat parantavat vedenkestävyyttä päivittäisessä ulkokäytössä. Sivuvetoketju helpottaa pukemista ja riisumista, kun taas säädettävä kiristysnyöri lukolla auttaa saavuttamaan tiiviimmän istuvuuden pohjassa, mikä parantaa vakautta tuulisissa olosuhteissa.
Soveltuvat käyttökohteet
Sopii terassivarjoille, markkinavarjoille ja muille ulkoaurinkovarjoille, joita käytetään puutarhoissa, terasseilla, patioilla ja vastaavissa ulkotiloissa. Se on tarkoitettu käyttäjille, jotka haluavat käytännöllisen suojapeitteen säältä suojaamiseen ja varastointiin käyttökertojen välillä. Pinta voidaan puhdistaa puhtaalla vedellä ja se kuivuu nopeasti auringonvalossa.
Tuotteen yhteenveto
Tämä beige ulkoaurinkovarjon suojus yhdistää vedenpitävän Oxford-kankaan, käytännöllisen sivuvetoketjun ja säädettävän pohjakiinnityksen yksinkertaiseen suojarakenteeseen. Se on säänkestävä vaihtoehto aurinkovarjon suojaamiseen ulkokäytön aikana tai varastoinnin yhteydessä.
Väri
Beige 200cm
Tuotenro
a6d0f480-dfe6-5278-844c-375f148215a5
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Aurinkovarjon suojus, vedenpitävä Oxford-kangas, vetoketju ja kiristysnyöri, ulkokäyttöön, beige, 200 cm Beige 200cm
21,39 €
21,39 €
Ti, 10 marras - ma, 16 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa