3 kpl EVA-surffilaudan vetotyynyjä, liukueste, surffilaudan tyynymatto, skimboard-tarvikkeet, ei reikiä
29,40 €
29,40 €
Aiempi alin hinta
30,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Surffilaudan liukuestematto on valmistettu korkealaatuisesta ympäristöystävällisestä EVA:sta, joka on vedenpitävä ja korroosionkestävä. 2、Kevyt, helppo käyttää ja asentaa, helppo kuljettaa, ja voit surffata missä ja milloin tahansa. 3、Hienon työn, tukevuuden ja kestävyyden sekä pitkän käyttöiän ansiosta sillä on pitkä käyttöikä. 4、Se on ehdottomasti hieno koriste surffilaudallesi samalla kun se suojaa surffilautaasi vaurioilta. 5、Upeat tee-se-itse-tarvikkeet surffaukseen, surffilautaan, longboardiin, shortboardiin, skimboardiin, melontalautaan ja niin edelleen.Tuotetyyppi: Liukueste Surffilaudan tyyny
Materiaali: EVA
Tuotteen väri: Musta
Tuotteen paino: Noin 75 g / 2,6 unssia
Käyttökohteet: Sopii kaikenlaisiin surffilautoihin ja hiekkalautoihin.
Tuotteen ominaisuudet: Vedenkestävyys, korroosionkestävyys ja ympäristönsuojelu.
3 x Liukuestetyyny
Tyytyväisyystakuu: Asiakkaat ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuotteessa ongelmia, ota välittömästi yhteyttä myyjään. Pyrimme tarjoamaan tyydyttävää myynnin jälkeistä palvelua.
Tuotenro
cb75a6f7-05c7-4722-a0ff-f2c50f870caf
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 kpl EVA-surffilaudan vetotyynyjä, liukueste, surffilaudan tyynymatto, skimboard-tarvikkeet, ei reikiä
29,40 €
29,40 €
Aiempi alin hinta
30,00 €
To, 15 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa