2 kpl Nylon Takavetoakseli CVD 1/10 Traxxas Slash Rustler 4X4 VXL HQ727 Remo RC Ca -malleihin
22,29 €
22,29 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
100% Uusi
Valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, vahvempi ja kestävämpi
Helppo käyttää, helppo vaihtaa
Määrittelyt:
Sopii: 1/10 Traxxas Slash Rustler Stampede Hoss 4X4 VXL HQ727 Remo Hobby 1:10 RC Auto
Materiaali: nylon
väri: oranssi
Paketin sisältö:
2 x Takavetoakselimalli
Vain yllä oleva paketin sisältö, muut tuotteet eivät sisälly.
Huomautus: Valokuvaus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kuvan kohteen värin hieman erilaiseksi kuin todellinen. Mittausvirhe on +/- 1-3cm.
Tuotenro
9581bcfb-f9a3-4caf-be35-edf98cb69f68
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl Nylon Takavetoakseli CVD 1/10 Traxxas Slash Rustler 4X4 VXL HQ727 Remo RC Ca -malleihin
22,29 €
22,29 €
Pe, 9 loka - to, 15 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa