2 kpl 78MM 5W 220V LED-lamppu R7S, korkea kirkkaus, kaksinkertainen COB G
16,88 €
16,88 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
2 kpl 78MM 5W 220V LED-lamppu R7S, korkea kirkkaus, kaksinkertainen COB-lasimallilamppu korvaa halogeenilamput, alhainen virrankulutus, luonnollinen valo
TEKNISET OMINAISUUDET:5W/10W/20W 78MM/118MM/189MM R7S LED-lamput, luonnollinen valo: 4000-4500K, AC: 200-240V, Koko: 14*78mm, Lumenit: 1000LM Valotehosteet: 90-120m/w Himmennettävä: KYLLÄ Varmista, että koko sopii lamppuusi ennen ostamista; LÄPINÄKYVÄ KOTE: J118 COB R7S LED-lamppumme on valmistettu läpinäkyvästä ja kestävästä lasista, mikä tuo sinulle erinomaisen kirkkauden; TALOUDELLISUUS; ENERGIA: 10W R7S LED-lampun kulutus vastaa 100W kaksinkertaisen 118mm R7S T3 -halogeenilampun kulutusta; MONIPUOLISET KÄYTTÖKOHTEET: R7S LED-lamppu sopii erinomaisesti lukulamppuihin, työ- ja turvalamppuihin, seinävalaisimiin, lattiavalaisimiin, erikoisvalaisimiin, puutarhavalaisimiin, maisemavalaisimiin, työpajavalaisimiin, näyttämö- ja studiovalaistukseen, yleisvalaistukseen ja autotallivalaistukseen.
YMPÄRISTÖYSTÄVÄLLISYYS: R7S LED-valonheitin on välittömästi täydellä kirkkaudella, säästää energiaa, säteilee hyvin, ei säteile, suojelee ympäristöä;
Tuotenro
3bb4dea3-2073-4539-b200-97a193f729e7
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl 78MM 5W 220V LED-lamppu R7S, korkea kirkkaus, kaksinkertainen COB G
16,88 €
16,88 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
8,01 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €