1971 Ladattava parturihiustenleikkuri miehille, sähköinen ammattimainen parranajokone johdolla/johdoton hiustenleikkuukone
60,99 €
60,99 €
Pe, 9 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
Hyväksyy dropshippingin, riittävä varastomäärä
Terä voidaan säätää nollaan
Lataus- ja toimintavalon merkkivalo
700mA litiumakku
Täysmetallikotelo
Hiiliterästerä
Kiinnityskammat: 1,5/3/6/9 mm
Toiminta: Johdolla/johdoton
Tyyppi: Ladattava
Käyttöaika: 120 minuuttia
Latausaika: 2 tuntia
Jännite: 100-240V, 50/60Hz
Materiaali: abs+metallikotelo
Pakkaus sisältää:
1* trimmeri
1* Suojakansi
1* laturi
1* Puhdistusharja
1* Käyttöohje
Tuotenro
d4a19070-bf79-401f-82dc-538a07098453
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1971 Ladattava parturihiustenleikkuri miehille, sähköinen ammattimainen parranajokone johdolla/johdoton hiustenleikkuukone
60,99 €
60,99 €
Pe, 9 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa