18cm Polarisaatiokalvo Polarisaattori Kello Multimetri Lcd-näytön Korjaus
26,00 €
26,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Yleinen polarisaatiokalvoSovellusalue: sähköajoneuvojen moottoripyörän kojelaudan näyttö, PHS-matkapuhelimen näyttö, pienikokoinen LCD-näyttö, projektorin peilinäyttö, elektronisen kellon LCD-näyttö jne.Ohjeet:Pölyn puhdistamisen jälkeen säädä kulma, leikkaa se suhteelliseen muotoon ja kiinnitä se normaaliin käyttöön, mikä on yksinkertaista ja kätevää yhdessä vaiheessa.Koko: 18CMx18CMPakkaus sisältää:1kpl
Tuotenro
c3a621a0-7494-447d-b9dd-8ec38a596c8b
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
18cm Polarisaatiokalvo Polarisaattori Kello Multimetri Lcd-näytön Korjaus
26,00 €
26,00 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa