150 kpl Käsintehtyjä Ommeltavia Kudottuja Vaatetikettejä Ompelemaan Käsitöihin Kangasmerkkejä Vaatteille Nuken Hattuihin
17,70 €
17,70 €
Ke, 14 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Kangasmerkit on valmistettu korkealaatuisesta kankaasta, jolla on hieno kudottu pinta ja pehmeä tuntuma, kestävä pitkäaikaiseen käyttöön, erinomainen päivittäiseen käyttöön, antaa sinulle mukavan kokemuksen.
Monipuoliset tyylit: Käsintehtyissä kangasmerkeissä on 3 väriä, voit valita tyylin käsityötarpeidesi mukaan.
Laaja sovellus: Ommeltavia etikettejä käytetään yleisesti kankaiden ompelemisessa, liinavaatteissa, käsitöissä, käsintehtyissä tuotteissa, tavaroissa, erinomainen vaatteillesi, kangasnukkeille, laukuille, kengille, hatuille, lompakoille, käsilaukuille, laastarille, hupuille, vaatteille, pehmeille leluille, lahjoille jne.
Helppokäyttöinen: Nämä käsityökangasmerkit on helppo ommella kangastavaroihin, neulomiseen/peittojen ompelemaan/ompelemaan käsitöihin, ne ovat erinomaisia koristeita käsintehtyille tuotteillesi, lahjoille tai tavaroille, löydät paljon lisäkäyttöä käsintehtyille ommeltaville etiketeille käyttämällä mielikuvitustasi.
Laajennettu koko: 2x4cm
Taitettu koko: 2x2cm
Materiaali: kangas
Väri: Musta + valkoinen + kermanvalkoinen
Pakkauksen sisältö:
150 * Käsintehtyjä etikettejä vaatteille
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita ei sisälly.
Huomautus: Valo ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kohteen värin kuvassa hieman erilaiseksi kuin todellisuudessa. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3cm.
Tuotenro
c2b9f0e2-184c-4577-b209-203c1d9041ce
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
150 kpl Käsintehtyjä Ommeltavia Kudottuja Vaatetikettejä Ompelemaan Käsitöihin Kangasmerkkejä Vaatteille Nuken Hattuihin
17,70 €
17,70 €
Ke, 14 loka - ti, 20 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa