Kannettava Titanium Outdoor EDC monikäyttöinen hammastikkupullo Fr Grey 28mm
11,65 €
11,65 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Materiaali: Valmistettu korkealaatuisesta titaanista, tämä avaimenperä on kevyt ja kestävä. Siinä on tukeva lukko, joka on helppo kiinnittää avaimiin tai reppuun.
Suunnittelu: Avaimenperärenkaassa on tyylikäs ja yksinkertainen muotoilu, jota CAN käyttää moniin tarkoituksiin, mukaan lukien avainten pitämiseen, riipuksena tai työkaluna. Se on suunniteltu minimalistiseksi ja toimivaksi, joten se on ihanteellinen lisävaruste niille, jotka arvostavat yksinkertaisuutta.
Toiminnallisuus: Avaimenperärengas on suunniteltu käytännölliseksi ja toimivaksi, joten se on pakollinen lisävaruste kaikille, jotka tarvitsevat luotettavan ja helppokäyttöisen avaimenperän. Sen tukeva rakenne varmistaa, että se CAN toistuvaa käyttöä, ja sen kevyt muotoilu tekee siitä helpon kuljettaa mukana.
Monipuolisuus: Tämä titaaninen avaimenperärengas ei rajoitu ulkokäyttöön, vaan sitä CAN käyttää myös jokapäiväiseen käyttöön tai lahjaksi. Sen monipuolinen muotoilu tekee siitä hyödyllisen lisävarusteen jokaiselle, joka tarvitsee luotettavan ja helppokäyttöisen avaimenperärenkaan. Sitä CAN käyttää retkeilyyn, retkeilyyn, matkustamiseen tai jopa luovana lahjana ystäville ja perheelle.
Väri
Grey
Koko
28mm
Tuotenro
8491ad79-7820-4dd4-b6a8-b6d391db3e76
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Kannettava Titanium Outdoor EDC monikäyttöinen hammastikkupullo Fr Grey 28mm
11,65 €
11,65 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €