Hanan hana, vesihanailmastin veden säästöllä A-luokan suodattimella
17,00 €
17,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Veden säästö: Hanan ilmastuslaite voi sekoittaa täysin ilmastuslaitteen läpi virtaavan veden ilmaan vaahtoavan vaikutuksen aikaansaamiseksi, parantaa huuhtelutehoa ja vähentää vedenkulutusta. Ilmastimien asentaminen hanoihin voi säästää
vettä
7 suodatuskerrosta: Hanasuodattimessamme on 7 hienosuodatuskerrosta puhtaan, hygieenisen ja turvallisen veden takaamiseksi. 2-kerroksinen ABS-rei'itetty suodatinelementti voi suodattaa tehokkaasti suuret epäpuhtauksien hiukkaset veden virtauksessa.
5-kerroksinen SUS 304 -ruostumattomasta teräksestä valmistettu suodatin, joka voi suodattaa tehokkaasti pienet hiukkaset veden virtauksessa
Vakio veden virtaus: Hanan ilmastaja varmistaa tietyn veden virtauksen, kun vedenpaine on liian alhainen, rajoittaa veden virtausta, kun vedenpaine on liian korkea, ja vakauttaa veden virtauksen, kun vedenpaine on liian korkea.
Epävakaa vedenpaine
Räjähdyssuojattu ja melunvaimennus: Hanan suihkusäätimen täydellinen ilmavirtaussuunnittelu, suodatinelementin ontto osa sekoitetaan ilmaan, veden virtaus on sujuvaa, isku vähenee ja vesipylväs puskuroituu
Yhtenäinen pystysuora vesipylväs, estää veden roiskumisen
Pakkauksen sisältö: 6 hanan ilmastajaa,
Tuotenro
26d61b63-d8d3-437e-9a00-81407397ea43
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Hanan hana, vesihanailmastin veden säästöllä A-luokan suodattimella
17,00 €
17,00 €
Ti, 23 kesä - pe, 26 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
Dumpling Squishy Stressipallo, Pehmeä Taikinapuristuslelu, Ahdistusta lievittävä Fidget-lelu, Tarttumaton Läpinäkyvä (satunnainen väri)
10,90 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
Glitter Dumpling, Glitter Dumpling Squishy laatikolla, Dumplings Sensory Squeeze Toy stressin lievitykseen White
12,90 €
Aiempi alin hinta
13,90 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Lxt Bl1860b 18v 6.0ah
47,99 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl Kenkien pesukonepussi, pesukoneen ja kuivausrummun pesupussi kengille, uudelleenkäytettävä kenkien puhdistuspussi lenkkareille, mikrokuitu sisäpuoli valkoinen White
16,00 €
Aiempi alin hinta
18,00 €